Bodymind - Multisorb Protein II. - Čokoláda

Doporučujeme

Proteiny

Bodymind - Multisorb Protein II. - Čokoláda

1 799 Kč  s DPH


1 487 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem

Počet

Unikátní protein nové generace a vylepšená verze oblíbeného Multisorb Proteinu (+200g navíc!)

Multisorb Protein II. je užitečný pro regeneraci, růst svalů, výkon a sílu nebo redukci tuku a obecně pro proteinovou výživu.

Příchuť:

Balení:

2,2 kg

Přidaná hodnota:
- Kombinace 5 druhů proteinu pro lepší synergii (v rovnoměrném podílu)

- Nejmodernější filtrace – ultrafiltrace CFU místo 100x hrubší mikrofiltrace CFM

- Navýšení L-leucinu pro zvýšení anabolismu (3g na dávku!)

- 3 druhy prebiotik (včetně inovativní 2FL - který se přirozeně vyskytuje v mateřském mléce)

- Přidané trávicí enzymy (Enzym premix)

- Kolagenní peptidy s nízkou molekulární hmotností (pro podporu šlach) spolu s vitamínem C, D3, vitamíny B Complexu a ještě hořčík a zinek v chelátových vazbách!

- MCT prášek jako rychlejší a kvalitnější zdroj energie po tréninku, který podporuje spalování

- Přidaný kreatin (podpora svalové síly)


Multisorb Protein II. se dále odlišuje od klasických proteinových preparátů zejména svou typickou stravitelností, vstřebatelností, chutí, vyvážeností s bohatším zastoupením aminokyselin (např. BCAA a Glutamin)

Jedná se o protein s odstupňovaným vstřebáváním jednotlivých složek a vyváženým spektrem aminokyselin, které je srovnatelné se složením lidského svalu, což je unikátní metodika!

To má výrazný efekt na využitelnost a menší zatížení organismu. Tzn., že například klasické jednosložkové proteiny mají využitelnost cca 40-50% a tedy i mnohem větší zatížení na organismus, kdežto vícesložkový protein, jako právě tento má využitelnost kolem 90-95% a tedy i mnohem menší zatížení na organismus.

Složky proteinu jsou z nejkvalitnějšího, tedy syrovátkového zdroje: Hydrolyzát (WPC DH4), syrovátkový nedenaturovaný proteinový izolát (WPI INSTANT), syrovátkový nedenaturovaný proteinový koncentrát (WPC INSTANT), mléčný proteinový koncentrát (MPC), který je zdrojem micelárního kaseinu nejvyšší kvality. A navíc ještě kolagenní peptidy jako nejlepší zdroj kolagenu.

Filtrace je prováděna za studena, což znamená, že Multisorb protein II. obsahuje nedenaturované (neznehodnocené) bílkoviny a tedy zachované přirozené růstové faktory (GF)! Již dnes zastaralou, ale nejpoužívanější mechanickou filtrační metodu mikrofiltrace CFM jsme nahradili nejmodernější ultrafiltrací CFU!

Složky proteinu a jejich působení:
Úvodní anabolizaci během jednotek minut spouští syrovátkový hydrolyzovaný proteinový koncentrát (WPC DH4) spolu s volnou aminokyselinou l-leucin, která působí na spuštění cesty růstu buněk (mTOR cesta). Posléze nastupuje tandem syrovátkový nedenaturovaný proteinový izolát (WPI) (tento izolát na rozdíl od většiny izolátů je filtrován mechanicky za nízkých teplot a nikoliv chemickým procesem iontové výměny) a syrovátkový nedenaturovaný proteinový koncentrát (WPC INSTANT), který dodává perfektní aminokyselinový matrix pro regeneraci a růst svalů. V poslední řadě je tu zdroj micerálního kaseinu – mléčný proteinový koncentrát (MPC), který přináší pro tělo důležité pozvolné uvolňování aminokyselin po dobu několika hodin a dokončí tím tak regeneraci svalu.

Mimo bílkoviny obsahuje Multisorb Protein II. také látky posilující nejen sílu svalů (kreatin), ale i trávení a tím celkové využití živin z výrobku (sedm druhů trávicích enzymů a 3 druhy prebiotik) a v neposlední řadě i imunitu (vitamíny a minerály). Celkově tak představuje Multisorb Protein II. mnohem víc než jen protein, který doplní bílkoviny po tréninku.


Charakteristika, skladování a omezení:
Doplněk stravy v prášku, ochucený, se sladidly.
Skladujte v suchu, mimo dosah dětí a slunečních paprsků, v teplotě do 25°C.
Nevhodné v těhotenství, při kojení, při alergii na některou z použitých surovin. Nenahrazuje pestrou stravu.

Výživová hodnota:

Čokoláda:
Výživová hodnota ve 100g / 30g (odměrka):
Energetická hodnota: 1466 KJ (351 Kcal) / 440 KJ (106 Kcal)
Bílkoviny: 68,3g / 20,5g
Sacharidy: 5,3g, z toho cukry 4,9g / 1,6g z toho cukry 1,5g
Tuky: 5,4g, z toho NMK 3,9g / 1,6g z toho NMK 1,2g
Vláknina: 1,4g / 0,4g
Sůl: 0,4g / 0,24g
Vápník: 327 mg (40,9% RHP) / 197 mg (24,6% RHP)

Složení: 
Čokoláda:
Složení: hydrolyzovaný proteinový koncentrát WPC DH4 (stupeň hydrolýzy 4%), syrovátkový nedenaturovaný proteinový izolát WPI INSTANT (emulgátor: sojovýlecithin), syrovátkový nedenaturovaný proteinový koncentrát WPC INSTANT (emulgátor: slunečnicový lecithin), mléčný proteinový koncentrát (zdroj micerálního kaseinu), kolagenní peptidy, kreatin monohydrát, kakao odtučněné, l-leucin, MCT prášek, bisglycinát hořečnatý, aroma, fruktooligosacharidy, galaktooligosacharidy, 2'-fukosyllaktóza, kyselina askorbová, bisglycinát zinečnatý, B complexpremix (niacinamid, pyridoxine hydrochlorid, pantothenát vápenatý, kyselina listová, riboflavin, thiaminhydrochlorid, B12 (nosič: maltodextrin, kyanokobalamin), biotin), sladidla: sukralóza, steviosid, protispékavá látka: oxid křemičitý,premix trávicích enzymů (nosič: maltodextrin, amyláza, laktáza, proteáza, lipáza, celuláza, bromelain, papain),cholekalciferol.
Alergeny: mléko, sója.

Použití a dávkování:
Doporučená denní dávka - až 2 jednorázové dávky.
Jednorázovou dávku (30 g–1 odměrka) rozmíchejte ve 150 – 250 ml vody (případně v mléce).
Vhodné použít 15-60 minut po tréninku a jako doplnění bílkovin ve stravě během dne.
Nepřekračujte doporučenou denní dávku.