O nás

Společnost I am Good Choice s.r.o. vznikla začátkem roku 2016. Jako hnací motor máme několik životních zkušeností, zážitků a hlavně ideálů. Jsme velcí detailisti a puntičkáři, rádi se dobíráme a vyhledáváme informace o věcech, které nás zajímají, nebo se nás přímo týkají. Snažíme se přijít problémům na kloub a ochotně jdeme až do hloubky, abychom se pokusili najít to nejlepší řešení. 

Jdeme poctivě za svým cílem. Máme snahu, aby naše doplňky, které vzejdou z laboratoří, mohli využívat všichni profesionální sportovci, ale i široká veřejnost. Naše heslo je NO DOPING, čehož se přísně držíme! Snažíme se o co největší efektivitu a účinnost našich produktů, ale vše bez zakázaných látek.

Věříme, že toto je ta správná cesta. Bez obav z dopingových kontrol, bez obav o své vlastní zdraví. S vědomím, že tělu dodáváme vše potřebné od posílení imunity, až po zlepšení výkonnosti, vytrvalosti atd.  Máme rádi pod kontrolou, co do svého těla doplňujeme a nyní jsme teprve spokojení. Cítíme se skvěle a v kondici! 

Těšíme se na Vaše recenze a až budeme dostávat zpětnou vazbu. Jak jste spokojeni a jak se zlepšují vaše sportovní výkony. Osobně jsme o lepších výsledcích přesvědčeni na vlastní kůži. 

Hodně štěstí a úspěchů ve sportu a zdravém životním stylu přeje Zdeněk Bahenský a společnost I am Good Choice - Ta správná volba!