Vitalean

Vyprodáno

Hubnutí / Stimulanty

Vitalean

1 190 Kč  s DPH


983 Kč bez DPH

Dostupnost: Produkt je momentálně nedostupný

Co je to Vitalean?

Vše o Vitalean:

Obsahuje unikátní kombinaci přírodních látek, které podporují detoxikaci a očistu organismu. Zároveň je maximálně úspěšným pomocníkem k redukci Vaší váhy. Nesnižuje pouze Vaši váhu, ale celkově redukuje podíl tělesného tuku v těle. Díky pocitu lehkosti ihned po ránu se dostaví velký příval energie, díky čemu se také Vaše ranní vstávání stává příjemnějším. Za přísun energie má taky na svědomí odstranění toxinů z těla. Žádné nadýmání už Vás nebude obtěžovat, což přináší tolik žádaný pocit plochého břicha. To je jistě také velkým přínosem pro lidi, kteří vedou aktivní život, sportují nebo pravidelně cvičí. A to nejen díky již zmiňovaném pocitu lehkosti, který je při jakékoliv pohybové aktivitě velice důležitý. Vitalean je také skvělým řešením pro lidi, kteří mají problémy s trávením nebo pravidelným vyprazdňováním stolice. Výhodou je, že při vyprazdňování obsahu z tlustého střeva nedochází k dehydrataci, jelikož se stolicí odchází především toxiny a veškeré odpadní látky, které by tělo v sobě nemělo udržovat.

Příchuť:

Balení:

150 g ( 15x10g )

Vitalean je registrován jako doplněk stravy, který zajišťuje maximální očistu tlustého střeva a celkový detox organismu.

Řadí se do třídy pro potravinové doplňky (vč.léčivých a diteních), nutraceutika jako dietní doplňky, hygienické výrobky pro léčebné účely,

farmaceutika, tablety na hubnutí.

 

Jedná se o suchý prášek, který je vyroben pouze z přírodních látek. Příchuť bobulovitého ovoce. (Chuť lze přirovnat k ovocnému smoothie.)

Balení obsahuje 15 ks sáčků, kdy jeden představuje jednu dávku.

Obsah sáčku se smíchá s vodou a večer před spaním se vypije. Účinek nastává za 8-10 hodin, kdy se tlusté střevo okamžitě zcela vyprázdní.

Zbavuje opravdu jen nečistot, nežádoucích zbytků potravy a toxinů, nikoliv látek, vitaminů a čehokoliv, co je z potravy pro tělo potřebné. Zároveň tělo nebo organismus nedehydratuje a proto nehrozí následná zácpa tlustého střeva při přerušení nebo ukončení dávkování 

Vitaleanu. Střevo je tak zbaveno jak veškerých tělu nepotřebných zbytků stravy, tak toxinů, které nelze zcela běžnou stolicí vyloučit.


 

Další benefity užívání Vitaleanu:

- příval energie

- úbytek váhy

- lepší absorpce vitamínů a minerálů z potravy do těla

- brání proti nadýmání a pocitu plnosti

- pomáhá předcházet rakovině tlustého střeva

- čistější pleť a lepší kvalita pokožky

 

Hodnoty v jedné dávce ( 10g ):

Fruktóza

Jitrocel kopinatý

Prášek ze semen Plantago ovata 1300mg

Sušená směs bobulového ovoce    700mg ( ostružiny 175mg, malina 175mg, borůvky 175mg,

černý bez 175mg)

Aroma bobulového ovoce

Vláknina z výlisků palmy olejové 700mg

Jablečná vláknina 700mg

Zelený čaj

Extrakt z listů Camellia sinensis 200mg

Garcinia cambogia, plody 200 mg

Regulátor kyselosti : kyselina citrónová.

 

 

Obsah sáčku ( 10g) rozpusťte ve vodě cca 250ml. Během prvních 4-7 dní doporučujeme užívat dva sáčky, nejlépe před spaním, nebo 8 hodin před plánovaným vyprázdnění střev.

Vitalean je vhodný pro každodenní použití.